Már 155 szócikk közül válogathatsz.

A Táncpédia egy bárki által hozzáférhető és szerkeszthető webes tudástár. Legyél Te is a Táncpédiát építő közösség tagja, és járulj hozzá, hogy minél több hasznos információ legyen az oldalon! Addig is, jó olvasgatást kívánunk!
Hirdetés


 

SzólóDuó Nemzetközi Tánc Fesztivál adatai: 2000-2010
 
2010-2011 – 12. évad
75 színházi est
Közel 600 produkció
574 résztvevője
7 000 néző megközelítőleg volt eddig a fesztiválokon
 
Adatok:
2000. április 19.; Józsefvárosi Pódium; I. Szóló Tánc Fesztivál
2000. április 20.; Józsefvárosi Pódium; I. Szóló Tánc Fesztivál
2000. április 21.; Józsefvárosi Pódium; I. Szóló Tánc Fesztivál
2000. május 23.; Józsefvárosi Pódium; I. Szóló Tánc Fesztivál Gála
2000. május 24.; Józsefvárosi Pódium; I. Szóló Tánc Fesztivál Gála
2001. március 14.; Trafó KMH; 2. Szóló Tánc Fesztivál
2001. március 15.; Trafó KMH; 2. Szóló Tánc Fesztivál
2001. március 16.; Trafó KMH; 2. Szóló Tánc Fesztivál
2001. május 22.; Trafó KMH; 2. Szóló Tánc Fesztivál Díjazottjai
2002. január 29.; Trafó KMH; I. Duó Tánc Fesztivál
2002. január 30.; Trafó KMH; I. Duó Tánc Fesztivál
2002. február 26.; Trafó KMH; 3. Szóló Tánc Fesztivál
2002. február 27.; Trafó KMH; 3. Szóló Tánc Fesztivál
2002. február 28.; Trafó KMH; 3. Szóló Tánc Fesztivál
2002. március 26.; Trafó KMH; Szóló Duó Tánc Fesztivál Gála 2002
2003. február 7.; MU Színház; 2. Duó Tánc Fesztivál
2003. február 8.; MU Színház; 2. Duó Tánc Fesztivál
2003. május 2.; MU Színház; 2. Duó Tánc Fesztivál
2003. május 3.; MU Színház; 4. Szóló Tánc Fesztivál
2003. május 4.; MU Színház; 4. Szóló Tánc Fesztivál
2003. május 30.; Trafó KMH; Szóló és Duó Tánc Fesztivál Legjobbjai 2003
2004. január 15.; MU Színház; 5. Szóló Tánc Fesztivál
2004. január 16.; MU Színház; 5. Szóló Tánc Fesztivál
2004. január 17.; MU Színház; 5. Szóló Tánc Fesztivál
2004. január 18.; MU Színház; 5. Szóló Tánc Fesztivál
2004. május 10.; Latinovits Játékszín, Veszprém; Veszprémi 7. Országos és Nemzetközi Kortárs Összművészeti Találkozó, a Tánc Fesztiválja keretében a Szóló - Duó Tánc Fesztivál Legjobbjai
2004. május 24.; Trafó KMH; Szóló Tánc és Duó Tánc Fesztivál Legjobbjai 2004
2004. június 1.; Nemzeti Táncszínház, Refektórium; Szóló-Duó Tánc Fesztivál Gála, 5 év fesztiváljainak jubileumi előadása
2005. január 13.; MU Színház; 6. Szóló Tánc Nemzetközi Fesztivál
2005. január 14.; MU Színház; 4. Duó Tánc Nemzetközi Fesztivál
2005. január 15.; MU Színház; 4. Duó Tánc Nemzetközi Fesztivál
2005. január 16.; MU Színház; 6. Szóló Tánc Nemzetközi Fesztivál
2005. május 3.; Trafó KMH; Szóló Tánc és Duó Tánc Nemzetközi Fesztivál Legjobbjai 2005
2005. november 5.; Scena Prezentacji DWP, Varsó; kierunek.Budapeszt_Warsuawa.taniec
2006. január 12.; MU Színház; 7. Szóló Tánc Nemzetközi Fesztivál
2006. január 13.; MU Színház; 5. Duó Tánc Nemzetközi Fesztivál
2006. január 14.; MU Színház; 7. Szóló Tánc Nemzetközi Fesztivál
2006. január 15.; MU Színház; 7. Szóló Tánc Nemzetközi Fesztivál
2006. május 9.; Trafó KMH; 7. Szóló Tánc és 5. Duó Tánc Nemzetközi Fesztivál nyerteseinek estje
2006. június 24.; Varsó; SzólóDuó 2008 semifestival Varsó
2007. január 8.; Mozdulatművészeti Stúdió; előkör SzólóDuó 2007
2007. január 9.; Mozdulatművészeti Stúdió; előkör SzólóDuó 2007
2007. január 11.; MU Színház; SzólóDuó 2007
2007. január 12.; MU Színház; SzólóDuó 2007
2007. január 13.; MU Színház; SzólóDuó 2007
2007. január 14.; MU Színház; SzólóDuó 2007
2007. január 15.; Mozdulatművészeti Stúdió; SzólóDuó Fesztivál díjkiosztó
2007. május 9.; Nemzeti Táncszínház; SzólóDuó 2007
2007. június 16.; Varsó, DGW; SzólóDuó 2008 semifestival Varsó
2007. október 3.; Duncan Center Conservatory Práha; Szólóduó 2008 semifestival Praha
2007. október 3.; Duncan Center Conservatory Práha; Szólóduó 2008 semifestival Praha
2007. november 16.; Mozdulatművészeti Stúdió; SzólóDuó 2008 Magyar Jelölőkör
2007. november 17.; Mozdulatművészeti Stúdió; SzólóDuó 2008 Magyar Jelölőkör
2008. január 10.; MU Színház; SzólóDuó 2007 Megnyitó Est
2008. január 11.; MU Színház; SzólóDuó 2008 Versenyprogram
2008. január 12.; MU Színház; SzólóDuó 2008 Versenyprogram
2008. január 13.; MU Színház; SzólóDuó 2008 Versenyprogram
2008. január 15.; Millenáris Teátrum; SzólóDuó 2008 Nyertesek Estje
2008. június 2.; Varsó, DGW; SzólóDuó semifestival 2009 Lengyelország
2008. október 7.; Duncan Center Conservatory Práha; SzólóDuó semifestival 2009 Csehország
2008. november 15.; Mozdulatművészeti Stúdió; Meglepetés este
2008. november 16.; Mozdulatművészeti Stúdió; Meglepetés este
2009. január 8.; Mozdulatművészeti Stúdió; SzólóDuó 2009 Megnyitó Est
2009. január 9.; MU Színház; SzólóDuó 2009 versenyprogram
2009. január 10.; MU Színház; SzólóDuó 2009 versenyprogram
2009. január 11.; MU Színház; SzólóDuó 2009 versenyprogram
2009. január 13.; Millenáris Teátrum; SzólóDuó 2009 Gála
2009. május 23.; Varsó, DGW; SzólóDuó semifestival 2010 Lengyelország
2009. június 26.; Barnes Crossing, Waxfabrik KÖLN (D); SzólóDuó 2010 jelölőkör
2009. június 27.; Barnes Crossing, Waxfabrik KÖLN (D); SzólóDuó 2010 jelölőkör
2009. október 26.; Duncan Center Conservatory Práha; SzólóDuó 2010 jelölőkör
2009. november 14.; Mozdulatművészeti Stúdió; SzólóDuó 2010 jelölőkör
2010. január 7.; Mozdulatművészeti Stúdió; SzólóDuó 2010 megnyitó est
2010. január 8.; MU Színház; SzólóDuó 2010 versenyprogram
2010. január 9.; MU Színház; SzólóDuó 2010 versenyprogram
2010. január 10.; MU Színház; SzólóDuó 2010 versenyprogram
2010. január 12.; Millenáris Teátrum; SzólóDuó 2010 Gála est
 
 
SzólóDuó Fesztiválok nemzetiségi összetételei a magyarok mellett:
2001-2004 - francia, angol, bosnyák, lengyel (1-1 jelentkező)
2005 - francia, lengyel, portugál, horvát, holland, görög, orosz
2006 - lengyel, francia, egyiptomi, török, amerikai
2007 - lengyel, amerikai, francia, dán, olasz, svájci, német, belga, izraeli, japán, tajvani, osztrák, orosz
2008 - lengyel, cseh, holland, német, indiai, svájci, belga, amerikai, osztrák, német, olasz
2009 - lengyel, cseh, izraeli, holland, koreai, belga, svéd, spanyol, mexikói, francia, török
2010 - belga, brazil, cseh, francia, holland, izraeli, kongói, koreai, lengyel, német, norvég, osztrák, portugál
 
Összes résztvevő nemzet:
amerikai,
belga,
brit,
cseh,
dán,
egyiptomi,
francia,
görög,
holland,
horvát,
indiai,
izraeli,
japán,
koreai,
lengyel,
magyar,
mexikói,
német,
norvég,
olasz,
orosz,
osztrák,
portugál,
spanyol,
svájci,
svéd,
tajvani,
török
 
Résztvevők:
Ábrahám Nóra
Adam Ster
Ádám Tímea
Adham Hafez
Agnieszka Bandrowicz
Agnieszka Janusz
Agnieszka Muczyn
Ágotai Zoltán
Aleksandra Bożek-Muszyńska
Aleksandra Dziurosz
Aleksandra Lemm
Aleksandra Scibor
Aleksandra Zdunek
Alesandra Waierstall
Alexander Andriyashkin
Alicja Hoppel
Alicja Walawska
Áncsán Beáta
Áncsán Gabriella
Andrássy Máté
Andrea Böhm
Andrea Jonasová
Andrej Adamczak
Andrew Obaka
Andrusko Marcella
Aneta Jankowska
Aneta Markovičová
Anezka Stráníková
Anika Bendel
Anna Banach
Anna Chmiel
Anna Gabriella Pearce
Anna Kruk
Anna Piotrowska
Anna Wytych
Annelies Oosterloo
Annika Wiessner
Antonio Cabrita
Antonio Galdamez-Munos
Arany Virág
Archi Wil
Aroussi Möh
Baboth Dóra
Bacskai Ildikó
Bagó Krisztina
Bajári Levente
Bajnai Beáta
Bak Andrea
Bakai Barbara
Bakó Gábor
Balkányi Kitty
Balogh Andrea
Balogh Bernadett
Balogh Janka
Balogh Judit
Bánki Gabriella
Barabás Anita
Baranya Dávid
Barbara Bujakowska
Barbara Fuchs
Barbora Kratochvílová
Barczi László
Barta Dóra
Bartesch Christa
Bata Rita
Bazsinka Mihály
Beatrix Simkó
Bede Péter
Belma Ceco
Benczúr Barbara
Berger Gyula
Berkes Mirjam Anna
Bernáth Bernadett
Biharvári József Kornél
Blaskó Borbála
Bobák Ilidikó
Bobály Viktória
Bodnár Ágnes
Bodó Bernadett
Bogdala Róbert
Botár Katalin
Botos Kíra
Boukhanef Naïma
Bozsik Yvette
Böröczffy-Farkas Boglárka
Brian Tjon Tjauw Liem
Brigit Mühlmann-Wieser
Britta Lieberknecht
Bruno Isakovic
Bruno Isakovic
Bucsás Györgyi
Budai Zsófia
Buday Enikô
Buday Melinda
Bundschuh Hanna
Caroline Simon
Chikako Kaido
Christina Towle
Christoph Falschlunger
Cláudia Martins
Claudio Stellato
Colectivo Fantasma
Colombet Chantal
Copek Péter Ferenc
Cornelia Hanselmann
Czakó Éva
Czédulás Eszter
Czibik Tünde, Kiszelyné
Csabai Gabriella
Csákvári Gyula
Csere Zoltán
Damaris Verduijn
Daniela Hernández Faith
Darabont Áron Leon
David Ryska
Dékány Edit
Déri András
Déri András
Dezső Virág
Dino Sppiri
Doktor Enikő
Dombi Kati
Domokos Flóra
Dorota Binkiewicz
Dorota Karolina ¸´cka
Douglas Bateman
Drávai Zója
Dresch Mihály
Duda Éva
Edina Papo
Efrat Levy
Egyed Bea
Eilit Marom
Eleonora
Elisa Marschall
Elodie Sicard
Elsík Edina
Emily Welther
Erdei Tünde
Erdélyi Judit
Erdős Zsuzsanna
Eryk Makohon
Eunju Shin
Eunkyungkim (aka Jessica Womack)
Eva Běťáková
Eva-Maria Kupfer
Evelien Riemens
Evgeny Kulagin
Fábián Anikó
Fábián Szabolcs
Fabienne Berger
Farkas Tibor
Farkas Tímea
Fazekas Mária
Fehér Ferenc
Fejes Ádám
Fejes Kitty
Fekete Dávid
Fekete Viktória
Felix Marchand (Lupita Pulpo)
Finta Gábor
Flavia Taverrini
Fodor Bertalan
Fojdl Adrienn
Fontányi Gréta
Forrai Éva
Fóti Zsófia
Francia Gyula
Friederike Plafki
Fülöp Ágnes
Fzumi Fujii
Gaál Mariann
Gábor Júlia
Gabriela Chmelíková
Gabriela Tarcha
Gajárszki Márton
Gaurean Ottilia
Gelencsér Vera
Gellén Anna Nanni
Geréby Fruzsina
Gesa Piper
Gianna Dabo
Gilbert Passe-Coutrin
Góbi Rita
Godó Szilvia
Gold Bea
Gonca Gümüsayak
Gosia Pianowska
Grecsó Zoltán
Gregory Holt
Gresó Nikoletta
Grit Köppen
Gunter Sky Kaiser
Gyulavári Ágnes
Hágen Zsuzsa
Hajdú Mária
Hajszán Kitti
Hajzer Renáta
Halász Attila
Hámor József
Haraszti Adrienn
Haraszti Anna
Hargitai Ákos
Hargitai Mariann
Hargitay Ákos
Harka Máté
Helen Cerina
Helena Šťávová
Heltai Erszébet
Herbály Judit
Herold Eszter
Hitter Zsolt
Hock Ernő
Hoffer Ildikó
Holb Ibolya
Hortoványi Anita
Horváth Csaba
Horváth Dóra
Horváth Gergő
Horváth István
Horváth László
Hüse Brigitta
Hüse Brigitta
Ibolya Emese
Ilan Gold
Illés Zsuzsa
Ilya Belenkov
Ines Negrao
Inhof Katalin
Isis Geurts
Ivan Estegneev
Izumi Fuji
Jacek Niepsujewicz
Jacek Owczarek
Janis Claxton
Janzsó Ildikó
Jarinovszkij Vera
Jaross Viktória
Jászberényi Éva
Jávor Zsófia
Jenny Schalast
Ji Hae Ko
Ji Young Lee
Joanna Barlinska
Joanna Jaworska
Joanna Obuchowich
Jobbágy Bernadett
Joop Oonk
Josef Bartos
Josefina Lindvall
Juan Aldape
Juana Torres
Judith Nübler
Juhász Mária
Juhász Zsolt
Julia Riera
Juliana Atuesta
Justina Kalbarczyk
Justina Srsnová
Justyna Feczyszyn
Justyna Ptaszyƒska
Kamila Kosecka
Kamila Staszewska
Kántor Katalin
Kánya Kata
Kaprinyák Renáta
Karnevál Adrienn
Karolina Kroczak
Karolina Wyrwal
Karsa Ildikó
Katarzyna Rasiewicz
Katarzyna Sitarz
Katarzyna Torzynska
Kate Corby
Katerina Blazková
Kateřina Hanzlíková
Kateřina Korbová
Kathrin Wankelmuth
Katona Gábor
Katonka Zoltán
Keck Mária
Kelemen Eszter
Kerékgyártó Edina
Keszei Barbara
Kinga Górska
Kirsten Enkelmann
Kirti Ramgopal P
Kiss Andrea
Klára Kolofíková
Koczka Zsuzsanna
Kollár Melinda
Kollár Rita
Komlósi Andrea
Koreny Viktória
Kormos Ágnes
Kovács Barbara
Kovács Edit
Kovács Gerzson Péter
Kovács Kata
Kovács Nóra
Kozár Eszter
Kozma Attila
Köteles Gabriella
Krausz Alíz, Kéglné
Kriskó Andrea
Kristan Refslund
Kristin Rennack
Krystyna Frackowiak
Kugler Zsolt
Kulcsár Vajda Enikô
Kun Attila
Kurucz Sándor
Ladányi Andrea
Ladjánszki Márta
Lakat Andrea
Lakatos Zsuzsa
Lányi Júlia
Lányi Viktória
Lázár Eszter
Leila Tatevoszjan
Lemesánszky Mónika
Lena Kowalska
Lengyel Katalin
Lenna Schouten
Lévai Emese
Liana Potila
Lieli Zsuzsanna
Lindsey Drury
Lissek Gábor
Lőrincz Gabriella
Lőrincz Hortenzia, Mohácsyné
Lucie Charouzová
Lucie Vodrácková
Luciola Dumont
Lukács Krisztina
Lukács Miklós
Lydie Pire
Madák Zsuzsanna
Madarasi-Papp Rita
Magdalena Karpowicz
Magdalena Paszkiewicz
Magdalena Radlowska
Magusin Anna
Maja Lewicka
Makra Viktória
Malgorzata Konert
Manel Ariza - Prieto
Marek ZadΠu˝ny
Margarita Kennedy
Margreet Nuijten
Maria Koliopoulou
Marie Janečková
Mariola Duszynska
Mariya Pyatkova
Marja-Leena Hirvonen
Markéta Kuttnerová
Marta Kosieradzka
Marta Kula
Marta Zawadzka
Martina Lukešová
Martina Morasso
Massimo Gerardi
Máthé Gabriella
Max Diakok
Mbaye Noliaye
Mercatali
Merel Roozen
Mészáros Márk
Mészáros Móni
Mészöly Andrea
Michael Maurissens
Michaela Rischka
Michaela Sotonová
Mihail Mateescu
Mirela Baciak
Mirella Golebniak
Miriam Wick
Mócsay Éva
Molnár Ágnes, Háriné
Molnár Krisztián
Mona Doloresz
Monika Částková
Monika Godek
Monika Pundyk
Monojlovits Eszter
Mor Shani
Moravcsik Tünde
Moukhtar Lucia
Muraközy Zsuzsa
Murányi Dóra, Vargáné
Murányi Zsófia
Müller Fanni
My Lindblad
Nagy Andrea
Nagy Csilla
Nagy Milán
Nagy Szilvia
Nagy Viktória
Náray Ildikó
Natalia Pieczuro
Nemes Orsolya
Nemeskéri Júlia
Németh Krisztina
Némethy Barbara
Németi Roland
Neusinger Katalin
Nico Stallman
Nieto Mercedes
Nina Patricia Hanel
Noa Shadur
Nyíri Tünde
Oborni Katalin
Olga Szypulska
Ondrej Kratochvíl
Ondřej Krejčí
Orosz Anna
Palotás Viktória
Paolo Fossa
Pásztor Tibor
Pataky Klára
Patrycja Piotrowska
Paul Ibey
Paulina Jozwicka
Paulina Swiecanksa
Pavla Vařáková
Paweł Łyskawa
Pawel Malicki
Pedro Prazeres
Pelles Nikolett
Perfalvi Tünde Hedvig
Petar Banda
Pete Gábor
Pete Nóra
Pétery Melinda
Pethes Ágnes
Petr Kríz
Philippe Lebhar
Photini Meletiadis
Pintér Gábor
Piotr Soroka
Práger Anna
Prím Mónika
Puskás Judit
Rácz Eszter
Rafael Carrico
Rahel Seraina Imbach
Regina Picker
Reidl Kamilla
Reinhard Gerum
Rékasi Eszter Réka
Renata Piotrowska
Reschofsky Olívia
Réti Anna
Reut Shemesh
Richlyné Bulkai Gyöngyvér
Róbert Vanda
Robina Steyer
Rókusfalvy Lili
Ron Amit
Rosa Mei
Roszík Linda
Rovó Péter
Sabrina Loesch
Sadie Cansu Ergin
Saga Siguroardottir
Sagi Gross
Sándor Tímea
Sanja Josipovic
Sarah Hollstein
Sarah Wayne
Sarkadi Eszter Mirczy
Sárvári János ifj.
Sasvári Laura
Sayaka Akitsu
Sebestyén Mária
Senka Baruska
Silke Z.
Simkó Beatrix
Simkó Katalin
Simó
Simor Ágnes
Sinja Maucher
Sipos Réka
Solti Anikó
Sonja Jokinjemi
Soren Linding Urup
Sovák Anna
Spala Korina
Stáry Kata
Stavros Apostolatos
Stella Zannou
Stépán Pechar
Sum Anikó
Szabados Flóra
Szabó Ágnes
Szabó Csongor
Szabó Éva
Szabó Ildikó
Szabó Ildikó Ágnes
Szabó Judit
Szamosi Judit
Szántó Dóra Viola
Szarvas Katalin, Gyenesné
Szarvas Szilvia
Szász Dániel
Székely Szilveszter
Székely Viktória
Szelőczey Dóra
Szenczi Fruzsina
Szent-Ivány Kinga
Szerecz Róbert
Szikora Boglárka, Kalcsóné
Szilágyi Erzsébet
Szirtes Krisztina
Szitt Melinda
Szivkov Alekszandr
Szmolinka Eszter
Szőke Anna, Bogácsiné
Szugfill Zsolt
Szűcs Attila
Takács Judit
Taródi Nóra
Tattay Enikő
Teresa Albin
Téri Gáspár
Thomas Conway (dummyproject)
Tihanyi Andrea
Tomas Maria Poliszuk
Tomasz Wierzgacz
Tonhaizer Tünde
Torda Kata
Tornyos Ervin
Tóth Mariann
Tóth Tímea
Tsai-chin Yu
Uhrik Dóra
Ujszászi Dorottya
Újvári Milán
Umniakov Nina
Úr Annamária
Urszula Borowiak
Uszkay Gyöngyi
Valerie Renay
Valkó Ildikó
Valkó Lilla
Vámos Veronika
Varga Boglárka
Varga Fanni
Varga Virág Éva
Varnyaczky Hedvig
Vass Andrea
Veczán Szonja
Velencei Mónika
Verena Fuchs
Veronika Miklová
Vígh Melinda
Viktor Iglic
Viktoria Knoblauch
Vincze Levente Gergely
Virág Melinda
Virsinszki Zoltán
Vostenák György
Vörös Teodóra
Weisz Mariann
Wiktoria Wieczorek
Wing-chi LAU Iris
Yannis Avakoumides
Yimbi Don De Dieu Mulefu
Zambrzycki Ádám
 
Pályázati támogatók:
NKÖM, OKM, (a működési pályázatok keretében, a fesztiválra eső működési költségek tekintetében)
(2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010)
Projektként:
NKA (2002, 2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010),
Fővárosi Önkormányzat (2000, 2001, 2002, 2003, 2004, 2005),
NCA (2007, 2008, 2009).
 
Támogatók:
Danubius Hotels Group (2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010), Díjtalan és kedvezményes szolgáltatásokkal
Taxi 2000 Kft (2006), Szolgáltatásokkal
Market Zrt. (2008),
Együtt Erzsébetvárosért Egyesület (2008), Szolgáltatásokkal
Teva Zrt. (2009).
 
Főtámogatók:
Antenna Hungária Zrt. (2008, 2009, 2010 – Mindig TV),
Seat Zrt. (2008, 2009),
Index.hu Zrt. (2008).
(2010-ben támogatóink jelezték hogy a gazdasági válság miatt pénzügyi segítséget nem tudnak nyújtani)
 
Partnerek: Nemzetközi Szervezetek
Lengyel Intézet (2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010)
Cseh Centrum (2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010)
 
Együttműködő szakmai partnerek:
Józsefvárosi Pódium és Klub (2000)
Műhely Alapítvány (2000, 2001, 2002, 2003)
MU Színház Egyesület (2005, 2006, 2007, 2008)
Eferte Dance Developement Foundation (2006, 2007, 2008, 2009)
Duncan Center Conservatory (2007, 2008, 2009)
Orkesztika Alapítvány - Mozdulatművészeti Stúdió (2007, 2008, 2009, 2010)
Millenáris Nonprofit Kft. (2008, 2009, 2010)
Barnes Crossing (2009, 2010)
 
Helyszínek:
Józsefvárosi Pódium és Klub (2000)
MU Színház (2003, 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009, 2010)
Trafó Kortárs Művészetek Háza (2001, 2002, 2003, 2004, 2005, 2006)
Latinovits Játékszín, Veszprém - "a Tánc Fesztiválja" (2004)
Nemzeti Táncszínház (2004, 2007)
Orkesztika Alapítvány – Mozdulatművészeti Stúdió (2007, 2008, 2009, 2010)
Millenáris Teátrum (2008, 2009, 2010)
 
Külföldi Helyszínek:
DGW – Warsawa - PL (2006, 2007, 2008, 2009, 2010)
Divadlo Duncan Center – Praha - CZ (2007, 2008, 2009, 2010)
Barnes Crossing / Waxfabrik - Cologne - D (2009, 2010)
 


 

zsűritagok:
Ács János - előzsűri - 2008 -
Agnieszka Mazur - előzsűri - 2009 -
Anna Piotrowska - előzsűri - 2007 -
Anna Piotrowska - előzsűri - 2008 -
Anna Piotrowska - előzsűri - 2009 -
Anna Piotrowska - zsűri - 2007 -
Anna Piotrowska - zsűri - 2010 -
Balázs Mari - zsűri - 2002 -
Bengt Andersson - zsűri - 2008 -
Berrak Yedek - előzsűri - 2008 -
Berrak Yedek - előzsűri - 2009 -
Berrak Yedek - zsűri - 2009 -
Buzásy Éva - zsűri - 2000 -
Buzásy Éva - zsűri - 2001 -
Buzásy Éva - zsűri - 2002 -
Daniel Hoernemann - zsűri - 2010 -
Dora Hostová - előzsűri - 2010 -
Dr. Dienes Gedeon - zsűri - 2002 -
Dr. Dienes Gedeon - zsűri - 2003 -
Eifert János - zsűri - 2002 -
Éva Blazicková - előzsűri - 2008 -
Éva Blazicková - előzsűri - 2009 -
Éva Blazicková - zsűri - 2005 -
Éva Blazicková - zsűri - 2007 -
Fenyves Márk - előzsűri - 2007 -
Fenyves Márk - előzsűri - 2008 -
Fenyves Márk - előzsűri - 2008 -
Fenyves Márk - előzsűri - 2009 -
Fenyves Márk - előzsűri - 2009 -
Fenyves Márk - előzsűri - 2010 -
Fenyves Márk - előzsűri - 2010 -
Fenyves Márk - előzsűri - 2010 -
Fenyves Márk - előzsűri - 2010 -
Fenyves Márk - zsűri - 2004 -
Fenyves Márk - zsűri - 2004 -
Fenyves Márk - zsűri - 2005 -
Fenyves Márk - zsűri - 2006 -
Fenyves Márk - zsűri - 2007 -
Fenyves Márk - zsűri - 2008 -
Fenyves Márk - zsűri - 2009 -
Fenyves Márk - zsűri - 2010 -
Földi Béla - zsűri - 2002 -
Földi Béla - zsűri - 2002 -
Földi Béla - zsűri - 2003 -
Földi Béla - zsűri - 2003 -
Földi Béla - zsűri - 2003 -
Földi Béla - zsűri - 2004 -
Földi Béla - zsűri - 2005 -
Fuchs Lívia - zsűri - 2000 -
Fuchs Lívia - zsűri - 2001 -
Gaál Mariann - előzsűri - 2008 -
Gaál Mariann - előzsűri - 2009 -
Gaál Mariann - zsűri - 2003 -
Gaál Mariann - zsűri - 2004 -
Gaál Mariann - zsűri - 2004 -
Gaál Mariann - zsűri - 2007 -
Gaál Mariann - zsűri - 2010 -
Gál Eszter - zsűri - 2002 -
Gáspár Máté - zsűri - 2003 -
Gerda König - előzsűri - 2010 -
Goda Gábor - előzsűri - 2010 -
Gyulay Eszter - előzsűri - 2009 -
Halász Tamás - zsűri - 2005 -
Hegedűs Sándor - előzsűri - 2008 -
Hegedűs Sándor - zsűri - 2004 -
Hegedűs Sándor - zsűri - 2004 -
Hegedűs Sándor - zsűri - 2005 -
Hegedűs Sándor - zsűri - 2009 -
Ide van Heiningen - zsűri - 2006 -
Joanna Czajkowska - előzsűri - 2010 -
Kármánné Vidor Judit - zsűri - 2002 -
Kármánné Vidor Judit - zsűri - 2003 -
Kohán Zsuzsa - zsűri - 2003 -
Lőrinc Katalin - előzsűri - 2009 -
Lőrinc Katalin - zsűri - 2000 -
Lőrinc Katalin - zsűri - 2001 -
Lőrinc Katalin - zsűri - 2003 -
Lőrinc Katalin - zsűri - 2008 -
Major Rita - zsűri - 2002 -
Major Rita - zsűri - 2002 -
Major Rita - zsűri - 2003 -
Major Rita - zsűri - 2003 -
Mándy Ildikó - előzsűri - 2009 -
Mándy Ildikó - előzsűri - 2009 -
Mándy Ildikó - előzsűri - 2009 -
Mándy Ildikó - előzsűri - 2010 -
Mándy Ildikó - előzsűri - 2010 -
Mándy Ildikó - zsűri - 2002 -
Mándy Ildikó - zsűri - 2002 -
Mándy Ildikó - zsűri - 2003 -
Mándy Ildikó - zsűri - 2005 -
Mándy Ildikó - zsűri - 2006 -
Marta Tripisovska - zsűri - 2006 -
Marta Tripisovska - zsűri - 2008 -
Mary Brannen - zsűri - 2009 -
Nagy Orsolya - zsűri - 2004 -
Nagy Orsolya - zsűri - 2004 -
Pálosi István - előzsűri - 2007 -
Pálosi István - előzsűri - 2008 -
Pálosi István - előzsűri - 2008 -
Pálosi István - előzsűri - 2008 -
Pálosi István - előzsűri - 2009 -
Pálosi István - előzsűri - 2010 -
Pálosi István - előzsűri - 2010 -
Pálosi István - előzsűri - 2010 -
Péntek Kata - zsűri - 2003 -
Petra Hauerová - előzsűri - 2010 -
Petra Hauerová - zsűri - 2010 -
Regős Pál - zsűri - 2001 -
Regős Pál - zsűri - 2002 -
Regős Pál - zsűri - 2002 -
Sajósi Gábor - zsűri - 2001 -
Sajósi Gábor - zsűri - 2002 -
Sajósi Gábor - zsűri - 2003 -
Sandra Wilk - előzsűri - 2010 -
Sisso - előzsűri - 2010 -
Sisso - zsűri - 2004 -
Suna Gönċü - előzsűri - 2010 -
Szigeti Oktávia - zsűri - 2005 -
Szöllősi Ágnes - zsűri - 2003 -
Tamara McLong - zsűri - 2008 -
Teszári Nóra - előzsűri - 2008 -
Uhrik Dóra - zsűri - 2009 -
Váczi András - zsűri - 2000 -
Vati Tamás - előzsűri - 2008 -
Wojtek Kriston - előzsűri - 2008



 

Díjazottak:
dátum - díj - darab - koreográfus - előadó - előadó - országkód - egyéb
2000 - Különdíj -  - Uszkay Gyöngyi - Uszkay Gyöngyi -  - H - MU Színház Különdíja
2000 - Zsűridíj - EGY - Ladjánszky Márta - Ladjánszky Márta -  - H - Főpolgármesteri Hivatal Kulturális Bizottsága pénzdíj - pályázati keretből
2000 - Különdíj - Álmok - Juhász Mária - Lemesánszky Mónika -  - H - MU Színház Különdíja
2000 - Zsűridíj - Kis Gésa - Gold Bea - Gold Bea -  - H - Főpolgármesteri Hivatal Kulturális Bizottsága pénzdíj - pályázati keretből
2000 - Zsűridíj - Minerál Water - Fehér Ferenc - Fehér Ferenc -  - H - MU Színház Különdíja
2000 - Zsűridíj - Elszakadás - Perfalvi Tünde Hedvig - Perfalvi Tünde Hedvig -  - H - Főpolgármesteri Hivatal Kulturális Bizottsága pénzdíj - pályázati keretből
2000 - Különdíj - Obszidian - Leila Tatevoszjan - Leila Tatevoszjan -  - H - a Táncpedagógusok Országos Szövetségének díja
2000 - Zsűridíj - I GOT YOU - Bakó Gábor - Hajdú Mária -  - H - Főpolgármesteri Hivatal Kulturális Bizottsága pénzdíj - pályázati keretből
2000 - Különdíj - Könyörgés - Bobák Ilidikó - Bobák Ilidikó -  - H - a Magyar Mozdulatkultúra Egyesület díja - a mozdulatművészeti stílushoz legközelebb álló mű 1 éves ösztöndíja
2000 - Különdíj - Vágy - Bacskai Ildikó - Bacskai Ildikó -  - H - Jószefvárosi Kulturális Központ díja (vásárlási utalvány)
2000 - Különdíj - EGY - Ladjánszky Márta - Ladjánszky Márta -  - H - Trafó és Műhely Alapítvány - meghívás az Inspiráció porgramba - Legjobb kortárs alkotás díja
2001 - 1. díj - Blue Street - Fehér Ferenc - Fehér Ferenc -  - H -
2001 - 3. helyezett közönségdíj - Az ismeretlen - Inhof Katalin - Inhof Katalin -  - H -
2001 - Különdíj - Terpeszkedő combok - Ladjánszki Márta - Ladjánszky Márta -  - H - Új Színházért Alapítvány - Ellenfény előfizetés
2001 - Különdíj - Négy kép (3+1) - Gold Bea, Nagy Andrea - Gold Bea, Nagy Andrea -  - H - Műhely Alapítvány - részvétel az Insiráció programban
2001 - 3. díj - Napraforgó - E. Dezső Virág, Kántor Katalin - E. Dezső Virág -  - H -
2001 - Különdíj - Szóló I. - Szabó Csongor, Fejes Ádám - Szabó Csongor -  - H - A mozdulatművészethez legközelebb álló mű – MMKE (Magyar Mozdulatkultúra Egyesület) kurzusain való részvétel
2001 - Különdíj - Alma I. - Kulcsár Enikő - Kulcsár Enikő -  - H - Ötletdíj - az MMKE (Magyar Mozdulatkultúra Egyesület) jegyzetei
2001 - Zsűri különdíj - Részlet - Kéglné Krausz Laíz - Kéglné Krausz Alíz -  - H - Fenyves Márk grafikája
2001 - Zsűri különdíj - Lélek-szakadva - Lakat Andrea - Lakat Andrea -  - H - Fenyves Márk grafikája
2001 - Zsűri különdíj - Raskat Al Afraam - Kristó Andrea - Kristó Andrea -  - H - Orkesztika Alapítvány díja - Dr. Dienes Valéria : A Plasztika Profil Tagozata c. könyv
2001 - Zsűri különdíj - Kettős szerepben - Szelőczey Dóra - Szelőczey Dóra -  - H - Táncpedagógusok Országos Szövetsége díja - Táncművészet 1990-1995 c. könyv
2001 - Zsűri különdíj - A halálra muzsikált zenekar - Mohácsyné Lőrincz Hortenzia - Mohácsyné Lőrincz Hortenzia -  - H -
2001 - Zsűri különdíj - Beállsz!.-?? - Bata Rita - Bata Rita -  - H - Orkesztika Alapítvány díja - Dr. Dienes Valéria : A Plasztika Profil Tagozata c. könyv
2001 - 1. helyezett közönségdíj - X-ek - Umniakov Nina - Umniakov Nina -  - H -
2001 - 2. helyezett közönségdíj - Félmúlt - Mészöly Andrea, Bánki Gabi - Mészöly Andreai -  - H -
2001 - 2. díj - Az ismeretlen - Inhof Katalin - Inhof Katalin -  - H -
2001 - 3. díj - Terpeszkedő combok - Ladjánszki Márta - Ladjánszky Márta -  - H - Új Színházért Alapítvány - Ellenfény előfizetés
2001 - 3. díj - Négy kép (3+1) - Gold Bea, Nagy Andrea - Gold Bea -  - H - Műhely Alapítvány - részvétel az Insiráció programban
2002 - Legjobb Duó - Tiéd... - Bata Rita - Bata Rita - Tóth Marianna - H -
2002 - Legjobb Szóló - Egyke - Rácz Eszter - Rácz Eszter -  - H -
2003 - Különdíj - Életema víz alatt - Szarvas Szilvia - Szarvas Szilvia -  - H - az MMKE(Magyar Mozdulatkultúra Egyesület) különdíja
2003 - Legjobb Szóló - Be Happy! - Góbi Rita - Góbi Rita -  - H -
2003 - Legjobb Duó - Lépni sem, nézni sem… - Pataky Klára - Domonkos Flóra - Szabó Csongor - H -
2004 - Legjobb Duó - Töredék - Fejes Kitty és Katona Gábor - Katona Gábor - Fejes Kitty - H -
2004 - Közönségdíj - Hull az elsárgult… - Pataky Klára - Góbi Rita - Szabó Csongor - H -
2004 - Közönségdíj - Éjszakai beszélgetés - Perfalvi Tünde Hedvig - Perfalvi Tünde Hedvig -  - H -
2004 - Különdíj - Üvegkönnyek - Haraszti Adrienn - Haraszti Adrienn -  - H - Orkesztika Alapítvány: a mozdulatművészet műfajához legközelebb álló mű
2004 - Legjobb Szóló - Éjszakai beszélgetés - Perfalvi Tünde Hedvig - Perfalvi Tünde Hedvig -  - H -
2005 - Közönségdíj - Szellőrózsa - Katona Gábor - Katona Gábor - Bede Péter (szaxofon) - H -
2005 - Közönségdíj - Címtelenül - Dezső Virág - Dezső Virág -  - H -
2005 - Legjobb Szóló - Gombóc a torokban - Réti Anna - Réti Anna -  - H -
2005 - Legjobb Duó - Alvó Buddha - Cláudia Martins, Rafael Carrico - Cláudia Martins - Rafael Carrico - P -
2006 - Legjobb Szóló - Misszió - Anna Piotrowska - Anna Piotrowska -  - PL -
2006 - Zsűridíj - Tánc, vagy amit akartok - Dezső Virág - Dezső Virág -  - H -
2006 - Közönségdíj - Take it easy!0 - Duda Éva - Duda Éva -  - H -
2006 - Zsűridíj - Take it easy!0 - Duda Éva - Duda Éva -  - H -
2006 - Legjobb Duó - Ív - Fóti Zsófi - Magusin Anna - Jászberényi Éva - H -
2006 - Zsűridíj - Gemini - Anna Piotrowska - Anna Piotrowska - Patrycja Piotrowska - PL -
2006 - Zsűridíj - Fátiga - Inhof Katalin - Inhof Katalin - Haraszti Adrienn - H -
2006 - Közönségdíj - Ragdoll physics - Máthé Gabriella - Máthé Gabriella - Szilágyi Erzsébet - H -
2007 - Legjobb Szóló - Vak érzelem - Bruno Isakovic - Bruno Isakovic -  - CRO -
2007 - Legjobb Duó - Szerelemben - Saga Siguroardottir - Saga Siguroardottir - Eva-Maria Kupfer - IS, CH -
2007 - Zsűridíj - Trambulin - Szilágyi Erzsébet - Szilágyi Erzsébet -  - H -
2007 - Zsűridíj - Időközben - Noa Shadur - Damaris Verduijn -  - IL, NL -
2007 - Zsűridíj - Képzelet-képlelet - Buday Melinda, Fülöp Ágnes - Buday Melinda - Fülöp Ágnes - H -
2007 - Zsűridíj - Kör-háromszög - Déri András - Déri András - Bazsinka Mihály (szaxofon) - H -
2007 - Közönségdíj - Amikor az utolsó gyertya kialszik - Katarzyna Sitarz - Katarzyna Sitarz -  - PL / NL -
2007 - Közönségdíj - Haj - Ivan Etegneev - Ivan Estegneev - Evgenij Kulagin - RUS -
2007 - Különdíj - Altera pars - Virág Melinda - Virág Melinda - Téri Gáspár - H - Orkesztika Alapítvány külödíja
2008 - Különdíj - Szétválasztani - Katerina Korbová - Katerina Korbová -  - CZ - Orkesztika Alapítvány: a mozdulatművészet műfajához legközelebb álló mű
2008 - Zsűridíj - Kijárat - Haraszti Adrienn - Haraszti Adrienn - Csere Zoltán - H -
2008 - Közönségdíj - Kijárat - Haraszti Adrienn - Haraszti Adrienn - Csere Zoltán - H -
2008 - Zsűridíj - Déli Álom - Buday Melinda - Buday Melinda -  - H -
2008 - Zsűridíj - A monológ szomorú vallomás, de szavak nélkül még szomorúbb - Marie Janecková - Marie Janecková - Martina Lukesová - CZ -
2008 - Közönségdíj - 240d - Colectivo Fantasma - Claudio Stellato -  - B -
2008 - Legjobb Duó - 46 - Pawel Malicki - Pawel Malicki - Agnieszka Muczyn - PL -
2008 - Legjobb Szóló - Tanz solo - Chikako Kaido - Tsai-chin Yu -  - J -
2009 - Zsűridíj - The Garden of Thoughts - winter - Bruno Isakovic - Bruno Isakovic -  - CRO -
2009 - Legjobb Szóló - The last day - Aleksandra Dziurosz - Aleksandra Dziurosz -  - PL -
2009 - Közönségdíj - Az valami... az én és köztem - Brian Tjon Tjauw Liem - Brian Tjon Tjauw Liem -  - NL -
2009 - Különdíj - Angyalszárny… volt - Fülöp Ágnes - Fülöp Ágnes -  - H - Orkesztika Alapítvány: a mozdulatművészet műfajához legközelebb álló mű
2009 - Zsűridíj - Mások vittek rossz utakra - Arany Virág - Arany Virág -  - H -
2009 - Zsűridíj - Prenatalis - Monika Častková - Monika Častková -  - CZ -
2009 - Legjobb Duó - BEBE LA SUS - Mor Shani - Ron Amit - Mor Shani - IL, NL -
2009 - Közönségdíj - Gyújtópont - Gaurean Ottilia - Simkó Beatrix - Gaurean Ottilia, Simkó Beatrix - H -
2009 - Zsűridíj - Amíg én - Ondřej Krejčí - Pavla Vařáková - Ondřej Krejčí - CZ -
2009 - Különdíj - Pszichogramma - Helena Šťávová - Monika Částková - Marie Janečková - CZ - Terpszikhoré Kurzusprogram különdíja - EKF projekt
2010 - Különdíj - Konyhaasztal - Grecsó Zoltán - Grecsó Zoltán - Egyed Bea - H - Orkesztika Alapítvány külödíja
2010 - Közönségdíj - ÉN(EK) - Makra Viktória, Pásztor Tibor, Kurucz Sándor - Makra Viktória - Pásztor Tibor - H -
2010 - Közönségdíj - Szoknya Szóló - Barbara Fuchs - Barbara Fuchs -  - D -
2010 - Zsűridíj - Ki lesz a főnök? - Eva Běťáková - Eva Běťáková - Barbora Kratochvílová - CZ -
2010 - Zsűridíj - Másodszor - Aleksandra Zdunek - Mirela Baciak - Olga Szypulska - PL -
2010 - Legjobb Duó - ...a tenger hullámai közötti nyugalom... - Brian Tjon Tjauw Liem - Brian Tjon Tjauw Liem - Margreet Nuijten - NL -
2010 - Zsűridíj - Medúza érintése - Kateřina Korbová - Kateřina Korbová -  - CZ -
2010 - Zsűridíj - Tempó - Juhász Zsolt - Vincze Levente Gergely -  - H -
2010 - Legjobb szóló - Szoknya Szóló - Barbara Fuchs - Barbara Fuchs -  - D -
 
Kapcsolodó web oldalak:
http://www.orkesztika.hu - az alapítvány oldala - 1999 - től
http://www.mozdulatmuveszet.hu - a mozdulatművészet portál oldala - 2005 - től
http://www.szoloduo.com - a fesztivál hivatalos oldala - 2008 - től
http://www.szoloduo.com/1min - az ORK_KOTA Platform oldala egypercesek táncfilmre - 2009 - től

Hirdetés